כיצד לאתר מערכות ישיבה שתשלבנה בין עיצוב לנוחות?
 
איך משלבים את העיצוב המיוחד של מערכות הישיבה עם הנוחות המקסימלית ואפשרויות הגיוון לבית שאתם מעצבים? טיפים לבחריה נכונה של מערכות ישיבה והשילוב בין עיצוב לנוחות.
 
מערכות ישיבה מכוונות לרוב לפריטי הריהוט המרכזיים המעטרים את הסלון שלנו. מערכות ישיבה קלאסיות הן מערכות ישיבה בתצורת 1-2-3, אך עם התרחבות אפשרויות העיצוב והתגברות הפתיחות לואריאציות שונות שאינן כבולות למוסכמות, ניתן לראות גם אפשרויות חדשות שחודרות לסלון הביתי שלנו.

ברכישת מערכות ישיבה, כמו גם בתחומים אחרים, אנו נדרשים לשלב בין שתי מערכות שיקולים שונות - מערכת השיקולים המעלה את הנוחות לראש סדר העדיפויות ומערכת השיקולים המעדיפה על פניה את העיצוב. ננסה להציע לכם מספר אפשרויות שעשויות להקל עליכם את השילוב בין עיצוב לנוחות:

כאשר אתם סוקרים את המגוון הגדול של מערכות ישיבה מיובאות, אתם מוצאים עצמכם פעמים רבות ממלמלים ביניכם לבין עצמכם משפטים כמו: "איזה מערכות ישיבה נוחות! חבל רק שהן לא מגיעות בצבע אחר, שהעיצוב של משענות הידיים אינו קצת שונה ושבד הריפוד לא מתאים יותר לאקלים הישראלי!" ואכן, זה בדיוק הקושי ברכישה של מערכות ישיבה שכל מאפייניהן נתונים מראש. הפיתרון הוא פשוט - לפנות למפעלים המסוגלים ליצור עבורכם בדיוק את מערכות הישיבה שאתם רוצים, בעיצוב המדויק שאתם מדמיינים לעצמכם. מפעלים כאלה מסוגלים להציע לכם מערכות ישיבה תפורות במיוחד עבורכם לפי הזמנה, בעיצוב המתאים בדיוק לעיצוב הבית שלכם ובמידות המתאימות לכם.

העדיפו חנויות הכוללות אולמות תצוגה גדולים המאפשרים לכם להתנסות בישיבה על מערכות ישיבה. בריהוט כמו מערכות ישיבה, ההתנסות האישית היא מכרעת בבחירה ובשום אופן אין לרכוש מערכות ישיבה על סמך התבוננות בקטלוג בלבד. אולמות התצוגה מאפשרים לכם לראות כיצד מערכות הישיבה משתלבות במסגרת סלון מושלם, שילוב שעשוי לספק לכם גם רעיונות רבים למערכות הישיבה שלכם.

אם אתם מסתייעים במעצב לצורך עיצוב הבית, מומלץ להביאו עמכם על מנת לאפשר לו לשוחח ישירות עם אנשי המקצוע של החנות או המפעל. באופן כזה מסוגלים שני אנשי המקצוע הללו לגבש עבורכם פיתרון אישי שישלב בצורה הטובה ביותר בין נוחות לבין אסתטיקה ועיצוב.

לסיכום, השילוב בין עיצוב לבין נוחות אינו מחייב בהכרח פשרות, אך חשוב לעשותו בבית עסק המסוגל ליצור עבורכם מערכות ישיבה שתהוונה את השילוב המושלם והאישי שלכם. אתם מוזמנים לבקר ולהתרשם - קולקצית מערכות ישיבה של ארזים.

 

               

 

 

 
 
   
 

ריהוט יוקרתי | מערכות ישיבה | חדרי שינה | מזנונים | חדרי ילדים | פינות אוכל | מפת אתר | צור קשר

סניפים:   דלתון   |   חיפה    |    פולג