מה את הכי אוהבת ב- חדרי שינה ?
 
העיצובים? האיכות? האחריות לאורך השנים? מה גורם לך להתאהב ב- חדרי שינה ? במרכז ארזים לעיצוב הבית את מקבלת את הכל בחבילה אחת. אחרי שתתאהבי מהמבט הראשון, השאלה היחידה שתעמוד בפנייך היא: האם את יכולה להרשות לעצמך...
 
מאת: מורן אבירם
 
יעל אמרה שהעיצוב הוא מה שעושה לה את זה הכי הרבה. הילה מיהרה והוסיפה שבגלל האהבה שלה למיטה, היא חייבת שיהיה לה נוח בלילה ולא פחות בבוקר. דורית, לעומתן, לא שכחה לציין את בעלה שמקפיד תמיד לבדוק שיש מי שעומד מאחורי כל מוצר שהוא קונה לבית.
 
אחרי המפגש עם שלושת הנשים שלא הפסיקו לדבר על חדרי שינה חדשים שרכשו לאחרונה במרכז ארזים לעיצוב הבית, הייתי חייבת להבין ממה הן כל כך התלהבו והגעתי למתחם פולג, בנתניה, ממש צמוד ל"ארט-קפה". כבר מהמבט הראשון של החנות המשתקפת מבחוץ, הבנתי שלא מדובר בעוד חנות רגילה של רהיטים, אלא במשהו אחר. אחרי שנכנסתי, לא יכולתי שלא להבין את כל אחת מחברותיי שניסו לתאר לי בשיחתנו, עד כמה הבית שלי עומד להשנות, אחרי שאכיר את ארזים.
 
המרכז הגדול מעוצב להפליא ומעניק לך את ההרגשה שקפצת לאיזה חנות באיטליה כדי לבחור איך לעצב את הבית. כל אחד מ- חדרי שינה במרכז שבה את תשומת ליבי כמו אהבה ממבט ראשון. פרט ל- חדרי שינה התלהבתי לא פחות מ- מערכות ישיבה , פינות האוכל , מזנונים לסלון המיוחדים ו- חדרי ילדים. אחרי שיחה עם נציגי המכירות במקום, הבנתי גם מאיפה מגיעה העוצמה המשתקפת מהמרכז המעוצב.
 
ארזים, הם הסבירו לי, זו חברה בבעלות פרטית, שקיימת כבר 03 שנה. החברה מייצרת את הרהיטים במפעל בצפון הארץ ויש להם עוד שני מרכזי עיצוב נוספים, בפארק התעשיה בדלתון ובצ'יק פוסט בחיפה. היתרון הגדול של החברה הוא בהקפדה על הייצור האיכותי של הרהיטים ובשרות המשפחתי שמוענק לכל לקוח, זאת כמובן חוץ מהעיצובים המדהימים של כל אחד מה- רהיטים שם, המגיע מהאהבה הגדולה של מעצבי הבית.
 
עכשיו גם אני יודעת שהדבר היחיד שנשאר לי לבדוק, זה אם אני ובעלי יואב יכולים להרשות לעצמנו את הדברים המדהימים של ארזים. כי ברור לשנינו שלהחליף את כל ה- רהיטים בבית לאלה של ארזים, זה רק עניין של זמן.
 
האהבה הגדולה מתחילה ב- חדרי שינה
 
אחד המקומות בהם אנו מבלים את רוב זמננו בבית הוא דווקא חדרי שינה . למרות שבחלק מהזמן הזה אנו שקועים גם בחלומות, עדיין זה המקום שאנחנו משתוקקים להגיע אליו בסוף כל יום ולא ממש רוצים לצאת ממנו בשעות הבוקר. בארזים רואים בחדרי שינה סיפור אהבה שלא נגמר בעצם אף פעם. גם אתם מוזמנים להכיר את ארזים ולהתאהב כל פעם מחדש בחדר השינה שלכם.

 

               

 

 

 
 
   
 

ריהוט יוקרתי | מערכות ישיבה | חדרי שינה | מזנונים | חדרי ילדים | פינות אוכל | מפת אתר | צור קשר

סניפים:   דלתון   |   חיפה    |    פולג