מותג נחשק בבתים
 
מנגריה קטנה במושב דלתון הצליחו שבעה אחים להפוך את ארזים למותג אותו שואפים רבים להכניס לביתם. במשך 30 שנה משלבים בארזים את הידע של האומנים בתחום העץ, עם מעצבים מהשורה הראשונה, טכנולוגיה עתירת ידע ושרות משפחתי למוצרים שגורמים ללקוחות להתגאות שרכשו ארזים. כדי להגיע לשלמות, צריך להתחיל בפרטים הקטנים. הדרך לבית שאתם חולמים, עוברת בארזים.
 
מאת: שושנה בירן

בישראל אוהבים מאוד לשמוע על סיפורי הצלחה. כאלה שגורמים לנו סיפוק לראות ולהזדהות עם היוזמה, השאיפות, הדרך הארוכה וההצלחה שבסופה. במיוחד כאשר סיפורי ההצלחה הם של בני משפחה ובמיוחד כאלה שלאו דווקא נמצאים בלב המדינה, אלא בצפון, בדרום או בישוב פחות מוכר.

את סיפור ההצלחה של ארזים, הממותגת כיום, כאחת החברות המובילות בארץ בתחומה, בייצור רהיטי איכות ו- ריהוט יוקרתי , ניתן להבין מהדרך בה לקוחות החברה מביעים התפעלות כל פעם מחדש, כשהם רוכשים את אחד ממוצרי החברה.

הדרך הארוכה, אותה עשתה החברה, היא תוצר של השקעה ללא גבולות, במשך שנים, בתכנון, ייצור, שרות ואחריות.

מאז 1978 מייצרים בני משפחת פרומוביץ רהיטים במושב דלתון שבצפון הארץ. זה התחיל בנגריה קטנה והפך תוך שנים ספורות למפעל המשתרע על שטח של כ-5,000 מ"ר בפארק התעשיה רמת דלתון. את העבודה, החל מהעיצובים ( עיצוב בתים ), התכנון, הייצור, השיווק והשרות, עושים שבעת האחרים לבית פרומוביץ כבר 30 שנה. כיום, עם מערך של 50 עובדים, משווקת החברה את מוצריה בשלושה סניפים מרכזיים ברחבי הארץ.

חלק בלתי נפרד מהחיים

הבית הוא מרכז החיים של כולנו, כל אחד בדרכו, כל אחד עם הרכב משפחתו. בארזים, שרואים במשפחה ערך עליון כבסיס להצלחה של כל אחד מאיתנו, מעניקים אהבה לכל רהיט, כאילו היה זה הראשון או האחרון שיוצר במפעל.

בארזים ידעו כבר מתחילת הדרך שמייצרים את ה- רהיטים הטובים והאיכותיים ביותר, או שלא מייצרים בכלל. לעיתים העמידה על איכות המוצרים וייחודם, גרמה לפסילת דגמים שעמדו לצאת לסניפים, כי המעצב או מנהלי הייצור לא היו שלמים עם המוצר הסופי.

כך, עם שילוב של אמנים בתחום העץ ומיטב הטכנולוגיה במפעל, רהיטים מיוצרים בארזים ריהוט יוקרתי מקבלים את מלוא תשומת הלב על כל פרט ופרט. תוך השקעה תמידית בעיצובים והתאמת רהיטים לחיי היום יום בבית.

אהבה ממבט ראשון

לארזים שלושה מרכזי עיצוב הבית, בפארק התעשייה ברמת דלתון, בצ'יק פוסט בחיפה ובמתחם פולג. כל אחד מהם משתרע על יותר מ-1,200 מ"ר מעוצבים ומלאי השראה, כאלה שקל מאוד להיכנס אליהם, אך קשה לצאת. בארזים כבר מכירים את ההתפעלות של הלקוחות שמגיעים בפעם הראשונה לאחד משלושת מרכזי עיצוב הבית. העוצמה שיש במקום גורמת להם להתאהב כבר מהמבט הראשון.

העיצובים הייחודיים של ארזים ב- חדרי שינה , פינות אוכל , מזנונים לסלון , מערכות ישיבה ו- חדרי ילדים , מעניקים את ההרגשה הנפלאה שחלום הבית המעוצב שתמיד רציתם, אפשרי יותר מתמיד.

הגימורים המושלמים

מעבר ליופי הבולט בכל אחד מה- רהיטים או האביזרים שבמרכזי עיצוב בתים של ארזים, היתרון הגדול של ארזים הוא בעובדה שמדובר בחברה המייצרת רהיטים כבר עשרות שנים. יכולת הייצור הגבוהה משתקפת בכל אחד מהמוצרים המוצגים בכל אחד מהסניפים ומהר מאוד ניתן להבחין ולחוש ברמת הגימור הגבוהה של ה-רהיטים וההקפדה על כל פרט ופרט.

רוב הרהיטים מעוצבים מעץ גושני, המוכר לכולם כעץ מלא ומשולבים בו גימורים מעניינים של עורות, פרזול, בדים ואלמנטים ייחודים של תוספות עץ. לעיצובים המיוחדים וליצור הקפדני מצטרפת רמת השרות הגבוהה של בני המשפחה, עליה הקפידו מתחילת דרכם והשרישו אותה בכל אחד מעובדי החברה.

במרוצת השנים ההקפדה על הפרטים הקטנים, העניקו לארזים את השלמות בתמונה הכוללת. זו שגורמת לרבים לשאוף שגם להם בבית יהיו רהיטי ארזים, זו שהופכת את ארזים לאחד ממותגי היוקרה בתחום הרהיטים בארץ ו- ריהוט יוקרתי .

הלקוחות אשר מתגאים בכך שבביתם יש ארזים, מעניקים לחברה את הסיפוק הגדול ביותר להמשיך במלאכה ולהעניק לבתים רבים חלומות מעוצבים.

 

               

 

 

 
 
   
 

ריהוט יוקרתי | מערכות ישיבה | חדרי שינה | מזנונים | חדרי ילדים | פינות אוכל | מפת אתר | צור קשר

סניפים:   דלתון   |   חיפה    |    פולג