ארזים עונים

מתוך תפיסה לעודד את מצויינות החברה כלפי שרות הלקוחות וראייה כי הבית הינו המקום בו אנו מבלים את רוב זמננו כמשפחה, אנו משתדלים להעניק לכם את המירב כדי שתהנו מכל רגע בבית אותו אתם רוצים לעצב עם ארזים. כחברה שרואה בכל לקוח חלק בלתי נפרד ממשפחת הרהיטים של ארזים, אנו שמחים להעניק לכם את מירב הפרטים לפני שאתם מחליטים לרכוש רהיטים. לשרותכם, אספנו מספר שאלות, אותם אנו מקבלים ממבקרים שונים באולמות התצוגה, מתוך תקווה שהתשובות עליהם יסייעו בידכים וישרתו אתכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר לחלום שאתם רוצים להגשים בבית.
 

מה כדאי להביא איתי לפני הביקור באולמות התצוגה?

בשל המגוון הגדול של הרהיטים המוצעים על ידי ארזים בכל אחד ממרכזי עיצוב הביתצ, כדאי מאוד למדוד את חללי הבית, אותם הנכם מבקשים לעצב עם רהיטים חדשים. אם מדובר בחדרי שינה או בחדרי ילדים, כדאי למדוד את חלל החדר ולציין את הפתחים הקיימים, דלת כניסה, חדר ארונות או שריותים ומקלחת, במידה וקיימים. במקרה של פינות אוכל וסלונים, בדרך כלל שניהם מתמזגים לחלל אחד. כדאי מאוד לשרטט את החלל באופן חופשי בבית ולציין את מידות הקירות שעוטפים את החללים, פתחים, חלונות ומעברים. כך יוכלו היועצים של ארזים להתאים לכם טוב יותר את הרהיטים איתם תרצו להתחדש בבית.

איזה יתרון יש ברכישת רהיטים כחול לבן?

היתרון הגדול ברכישת רהיטים המיוצרים בארץ, הוא היכולת לדעת באמת איזה מוצר אתם רוכשים ומי עומד מאחוריו. כיום, כמעט כל אחד יכוללפתוח אולם תצוגה ולהציב בו רהיטים שיוצרו במקומות שונים בעולם, מבלי שתדעו באמת מהיכן הם הגיעו, באיזה חומרים השתמשו והאם תהיה לכם אחריות בעוד מספר שנים על המוצר. ארזים מייצרת רהיטים מאז 1978 והפכה להיות מותג מבוקש לאור התגובות הנלהבות של לקוחותינו שיודעים כי קיבלו את הטוב ביותר עבור כספם.

מה ההבדל בין רהיטים המיוצרים על יד נגר לרהיטים ממפעל?

היתרון הבולט בלרכוש רהיטים מאולם תצוגה, הוא שאתם קודם כל רואים מה אתם מקבלים ולא צריכים לנחש איך תראה התוצאה של הרהיט שהזמנתם. בנוסף, היתרון של רהיטים המיוצרים על ידי מפעל כמו שיש לארזים, הוא ברמת הגימורים האיכותיים, תודות לציוד הטכנולגי המתקדם והשילוב של הצד האנושי על ידי אמנים בתחום העץ. לכל זה מצטרף האחריות על כל מוצר והידיעה שגם בעוד שנים, תוכלו תמיד לפנות לחברה ולקבל שרות ותשובה לכל שאלה.

מהו זמן האספקה של הרהיטים?

זמני ההספקה משתנים בהתאם למוצר הנרכש והשינויים אותם מבקשים הלקוחות לבצע בו לרהיטים הנרכשים, הקיימים במלאי זמני ההספקה הם מהירים מאוד. זמן האספקה של שאר הרהיטים, המיוצרים על פי הזמנת הלקוח ובהתאמה לביתו ולצרכיו הם בין 6 ל-8 שבועות.

האם יש הבדל בין סוגי העץ והגימור ברהיטים?

יש הבדל גדול. כיום מוצעים מגוון רחב של רהיטים, חלקם הגדול מיובא מחו"ל ומיוצר בסין. המגוון הגדול וחוסר הידע של המשווקים, גורם לעיתים ללקוחות להתבלבל בין סוגי העץ השונים ואיכות הגימורים. יש לשים לב לסוג העץ העיקרי בכל רהיט, לעיתים הפערים בין סוגי העץ יכולים להיות עשרות אחוזים במחיר הסופי. בנוסף יש לשים לב לגבי גימור הרהיטים. באיזה סוג צבע, מה אריכות הימים של המוצר ועמידותו לחשיפת אור או שריטות. ובנוסף לסוג הפרזול והאביזרים הנלווים לרהיט. לפרטים נוספים, כנסו ל"רהיטים מבית טוב" > "חומרים"
 
 
               
 
 
   
 

ריהוט יוקרתי | מערכות ישיבה | חדרי שינה | מזנונים | חדרי ילדים | פינות אוכל | מפת אתר | צור קשר

סניפים:   דלתון   |   חיפה    |    פולג